Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo
  • hasta yatağı
  • hasta yatakları

HASTA YATAKLARI

ÜRÜNLERİMİZ TANITIM YAZISININ ALTINDADIR. 
SAYFAYI AŞAĞI İNDİRİN !

Platin Hasta Yatakları, imalatdan direk halka satış prensibinde hizmet vermektedir. Üretimimiz olan hasta karyolalarını ve fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Platin Medikal hasta yatağı, firmamız kalite ve müşteri odaklı çalışmaktadır. Hasta yatağı ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz ve kendimiz satıyoruz. Hasta yatağı ankara sayfasında bulunmaktasınız. Hasta yatağı Şu an için sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde hasta yatağı kiralama sistemi kullanılmaktadır. Diğer şehirlerde nüfus yoğunluğunun çok olmaması dolayısıyla kiralama yapılmıyor sadece hasta yatağı satışı yapılıyor. Platin Medikay Hasta Yatağı ürünlerini alırsanız neye sahip olursunuz ?
 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Medikal hizmeti sizlere sunuyor.

 

KALİTELİ HASTA YATAĞI

Platin Medikal hasta yatağı , kullandığımız malzemeler son kalitededir. Biz yaptığımız ürünlerimizin arkasında durup müşterilerimize garanti veriyoruz.

" HASTA YATAĞI SAĞLAM OLSUN UCUZ OLSUN ! " işte platin medikal bunu sizlere tam olarak veriyor. Uygun fiyatlı hasta yatağı ve uygun fiyata hasta yatağı kiralama seçenekleri ile sitemiz karşınızda. Hasta yatağı siparişi vermek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ANKARADA OTURUYORUM HASTA YATAĞI KİRALAYABİLİR MİYİM ?

Ankara ilimizde oturuyorsanız hasta yatağı kiralayabilirsiniz. Sitemizde hasta yatağı kiralama kategorisine girip size uygun olan ürünü seçip bize telefon açmanız yeterlidir.

İZMİRDE OTURUYORUM HASTA YATAĞI KİRALAYABİLİR MİYİM?

İzmir ilimizde hasta yatağı kiralama hizmetimiz bulunuyor. İsterseniz ürünü beğenip bizlere telefon açabilirsiniz.

İSTANBULDA OTURUYORUM HASTA YATAĞI KİRALAYA BİLİR MİYİM ?

İstanbulda oturuyorsanız hasta yatağı kiralayabilirsiniz. İstediğiniz hasta yatağı ürününü sitemizden beğenin ve telefon açıp siparişinizi verin ürün maksimum 3 saat içerisinde evinize gelsin.

PLATİN MEDİKAL HASTA YATAĞININ FARKI NEDİR ?

Platin medikal hasta yatağını kendisi üretip müşterilerine dağıtmaktadır ve kessinlikle araya aracı girmemektedir. Platin medikal aracıları ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden hasta yatağı müşteriye ucuz gitmektedir ve hasta yakınları ücreti ödemede sıkıntı çekmemektedir. Hasta yatağı kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim sunarak, platin medikal müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Aşağıda hasta yatağı kullanan bir kaç müşterimizin görüşünü yazalım dedik.

Nilgün AKIN - İstanbul

Platin medikal firması işini severek yapan bir firma. Firmayı aradığımda ürün hakkında bana A'dan Z'ye herşeyi anlattılar.Üstelik sabır ve bir erdemlik içerisinde anlattılar. Platin medikal firması diğer firmalara benzemiyor. Hasta yatağı ürünlerini kendileri üretiyor ve ürünlerinin garantisini bile veriyorlar. Üründe kullanım hatası bir şey çıkmadıkça teknik servis gelip ürünün hatasını onarım yapılıyor. Platin medikal'den hasta yatağı ve havalı yatak kiraladım üründen çok memnun kaldım ve hasta yatağını satın almaya karar verdim. 15 gün içerisinde satın almak istediğim için bu 15 gün içinde verdiğim ücreti ürünün fiyatından kestiler. Böyle bir firma görmedim. İşini seven bir hasta yatağı firması. Teşekkürler Platin Medikal.

Maruf TAŞ - İstanbul

Platin medikal firmasına ve personellerine öncelikle sergiledikleri başarılı işten dolayı teşekkür ederim. Platin medikal hasta yatağı ürünlerini kendileri üretiyor ve araya aracı girmediğinden dolayıda ürün çok cazip bir fiyat ile geliyor.Platin medikal firmasını herkese ve yakın akrabalarıma tavsiye ediyorum ve etmeye devam edeceğim.

AKULİNA SUCKA - İstanbul

Platin medikal firmasi başarılı bir iş sergiliyor. Eşim hastalandı ve internetten hasta yatağı almak zorunda kaldım. Araştırma yapınca platin medikal çok cazip geldi ve sitelerinin verdiği bilgiler çok sağlam. Aradığımda bana müşteri temsilcileride bilgi verdi. Bu bilgiler ile sipariş ettim. Ettiğim sipariş kısa süre içerisinde istanbuldaki evime geldi ve eşimi yatağın üzerine koyduk. Şu an çok rahat ve mutlu. Eşimin ağrılarını azaldı. Platin medikal teşekür.

ABDULBAKİ ÇETİN - Diyarbakır

Platin medikal firmasını internetten buldum. Adamlar işini seviyor ve müşterilerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Diyarbakır gibi uzak bir yerde olamama rağmen platin medikale güvenerek ALMAN HASTA YATAĞI sipariş ettim. Ürünün kurulumu hakkında biraz tereddüte girdim. Ama kurulum hakkında tereddüt etmeyin diye bilgi veririlince sipariş ettim ve ürünüm 4 gün içerisinde kargo ile elime ulaştı. Gerçekten kargolama süresi ve paketleme çok hızlı. Ayrıca ürün gelince çok iyi bir şekilde paketlenmişti.Ürünün ekleri hiçbir şekilde zarar görüp çizilme yaşamamıştı. Ürünü açtık ve kurulum aşamasında müşteri temsilcisini aradık ve müşteri temsilcisi bir bir anlattı ve ürünü kurup hastamızı yatırdık. Teşekkürler platin medikal.