Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • PYS 400 VİSKO YATAK

PYS 400 VİSKO YATAK

 

PYS 80 Visko Yatak 

elektrikli hasta yatağı

 

 

 

 

İstanbul İçin 

 600 TL400 TL

İstanbul Dışı İçin 450 TL

 

  

 

 

 

PYS 80 Visko hasta karyolasına  2 sene boyunca çökme yapmama garantisi vermekteyiz.Bu yüzden önerdiğimiz ürünlerden birisidir.

 Visko üst yüzeyi sayesinde hastanızın ağrılarını eşit ağırlık merkezlerine dağıtırak hastanın ağırlık merkez basıncı ağrıları azalmış olur.Sıvı geçirmez yüzey, fermuarlı kılfı sayesinde çıkartılıp yıkanabilme özelliği, 4cm viskoelastik üst yüzey ve 23 dans sertlikte doktorların en çok tavsiye ettiği sertiliğe sahiptir.

ENİ: 90cm BOYU:190cm YÜKSEKLİK:12cm 

 

 

 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Yatak hizmeti sizlere sunuyor.


  

KALİTELİ HASTA YATAĞI

Platin Yatak hasta yatağı , kullandığımız malzemeler son kalitededir. Biz yaptığımız ürünlerimizin arkasında durup müşterilerimize garanti veriyoruz.

" HASTA YATAĞI SAĞLAM OLSUN UCUZ OLSUN ! " işte platin yatak bunu sizlere tam olarak veriyor. Uygun fiyatlı hasta yatağı ve uygun fiyata hasta yatağı kiralama seçenekleri ile sitemiz karşınızda. Hasta yatağı siparişi vermek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

PLATİN YATAK HASTA YATAĞININ FARKI NEDİR ?

Platin yatak hasta yatağını kendisi üretip müşterilerine dağıtmaktadır ve kessinlikle araya aracı girmemektedir. Platin yatak aracıları ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden hasta yatağı müşteriye ucuz gitmektedir ve hasta yakınları ücreti ödemede sıkıntı çekmemektedir. Hasta yatağı kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim sunarak, platin yatak müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: