Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • PYS 300 LAZER KESİM ŞİLTE

PYS 300 LAZER KESİM ŞİLTE

PYS 70 Lazer Kesim Şilte 

elektrikli hasta yatağı

 

 

 

 

İstanbul İçin 

 400 TL300 TL

İstanbul Dışı İçin 350 TL

 

  

 

 

 

PYS 70 Lazer Kesim Şilte hasta karyolasının şeklini alabilen hasta yatağına 2 sene boyunca çökme yapmama garantisi vermekteyiz.

Yatay ve dikey üst yüzey lazer kesimleri sayesinde hava alabilme özelliğine sahiptir.Yatay alt yüzey lazer kesimleri sayesinde hasta karyolasının şeklini alabilmesinin yanı sıra silinebilir dayanıklı çıkarılabilir kılıf, sıvı geçirmez yüzey, fermuarlı kılıf sayesinde yıkanabilme, 23 dansta sertlikte ve doktorların önerdiği en çok tavsiye ettiği sertiğe sahiptir.

ENİ: 90cm BOYU:190cm YÜKSEKLİK:12cm

 

 

 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Yatak hizmeti sizlere sunuyor.


  

KALİTELİ HASTA YATAĞI

Platin Yatak hasta yatağı , kullandığımız malzemeler son kalitededir. Biz yaptığımız ürünlerimizin arkasında durup müşterilerimize garanti veriyoruz.

" HASTA YATAĞI SAĞLAM OLSUN UCUZ OLSUN ! " işte platin yatak bunu sizlere tam olarak veriyor. Uygun fiyatlı hasta yatağı ve uygun fiyata hasta yatağı kiralama seçenekleri ile sitemiz karşınızda. Hasta yatağı siparişi vermek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

PLATİN YATAK HASTA YATAĞININ FARKI NEDİR ?

Platin yatak hasta yatağını kendisi üretip müşterilerine dağıtmaktadır ve kessinlikle araya aracı girmemektedir. Platin yatak aracıları ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden hasta yatağı müşteriye ucuz gitmektedir ve hasta yakınları ücreti ödemede sıkıntı çekmemektedir. Hasta yatağı kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim sunarak, platin yatak müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: