Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • HVK 150 A+B Ventilasyonlu 12Cm Havalı Yatak Kiralama

HVK 150 A+B Ventilasyonlu 12Cm Havalı Yatak Kiralama

 

HVK 150 A+B Ventilasyonlu 12Cm Havalı Yatak Kiralama

elektrikli hasta yatağı

A+B SİSTEM:  Havalı yatakların yara oluşumunu önleyebilmeleri için hücrelerin hareket halinde olması gerekmektedir.Hücrelerin otomatik yer değişimi ağırlık merkezlerindeki baskıları dağıtır.A+B sistemi bulunmaktadır.Hücreleri sırayla a-b-a-b-a-b... şeklinde sıraladığımızda, belli bir müddet a hücreleri şiş olarak kalır.8 ya da 10 dakika sonra a hücreleri otomatik olarfak inecek ve b hücreleri sertleşmeye başlayacak.Bu işlem otomatik olarak bu şekilde devam etmektedir.Böylelikle hücrelerin ağırlık merkezleri değişecek ve hastanın vücudunu havalandırılmış olacaktır.Bununla birlikte kandolaşımı rahatlayacaktır.Rahatlayan kan hücreleri rahat bir şekilde işlevlerine devam edecekleri için sabit kalmayan kan hücrelerinin ölümü gerçekleşmeyecek ve yara oluşumu devam etmeyecektir.

Ventilasyon Özelliği: Havalı yatağın en büyük özelliklerinde birisi ventilasyon özellikli olmasıdır.Bu özellik hastanın vücudunun en çok baskı görecek bölümlerde terlemeyi önlemek için tasarlanmıştır.A ve B hücreleri yer değiştirirken şiş olan hücre dışarıya belli miktarda hava verir.Bu hava sayesinde hastanın vücudu oda sıcaklığında serinlemiş, terleme önlemiş olur.Terlemeden oluşacak deri kızarıklıkları, kepeklenmesi ve yara oluşumu engellenmiş olur.Ventilasyon özellikli yataklarda hem içerden hem dışardan oluşacak yara engellenmiş olur.

    Güç Tüketimi: 7 Wdır.

    SİGORTA: 1 Adır.

    ÖLÇÜLERİ: 1 Adır. 90-190cm Tüm hasta karyolası ebatlarına uygun havalı yatak modelidir.

  12CM Yüksek Hücre:Havalı yatakların yüksekliği ne kadar yüksek olursa hava sirkülasyonu ve ağırlık merkezi değişimi bir o kadar sağlıklı olur.Bu nedenle Platin Yatak 12 cm yükseklikteki havalı yatakları ısrarla tavsiye etmektedir

 19 Hücreli: Havalı yatağın 12 cm mevcut 19 hücresi bulunmaktadır.19 hücrenin 8 tanesi aktif ventilasyon özellikli hücredir.Hücreler demonte olabilmektedir.Patlatılması halide yedek temini yapılmaktadır.Hücreler 180kg kaldırma kapasitelidir.19 adet boru tipi hücreleri sayesinde baş kısmından topuk kısmına kadar olan bölümde vücudun her yerinin kaplayan efektif ve komple tedavi için uygunluk sağlar.

Platin Yatak hasta yatağı, firmamız kalite ve müşteri odaklı çalışmaktadır. Hasta yatağı ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz ve kendimiz satıyoruz. Hasta yatağı ankara sayfasında bulunmaktasınız. Hasta yatağı Şu an için sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde hasta yatağı kiralama sistemi kullanılmaktadır. Diğer şehirlerde nüfus yoğunluğunun çok olmaması dolayısıyla kiralama yapılmıyor sadece hasta yatağı satışı yapılıyor. Platin Medikal Hasta Yatağı ürünlerini alırsanız neye sahip olursunuz ?
 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Yatak hizmeti sizlere sunuyor.


  

Aşağıda hasta yatağı kullanan bir kaç müşterimizin görüşünü yazalım dedik.

Nilgün AKIN - İstanbul

Platin medikal firması işini severek yapan bir firma. Firmayı aradığımda ürün hakkında bana A'dan Z'ye herşeyi anlattılar.Üstelik sabır ve bir erdemlik içerisinde anlattılar. Platin medikal firması diğer firmalara benzemiyor. Hasta yatağı ürünlerini kendileri üretiyor ve ürünlerinin garantisini bile veriyorlar. Üründe kullanım hatası bir şey çıkmadıkça teknik servis gelip ürünün hatasını onarım yapılıyor. Platin medikal'den hasta yatağı ve havalı yatak kiraladım üründen çok memnun kaldım ve hasta yatağını satın almaya karar verdim. 15 gün içerisinde satın almak istediğim için bu 15 gün içinde verdiğim ücreti ürünün fiyatından kestiler. Böyle bir firma görmedim. İşini seven bir hasta yatağı firması. Teşekkürler Platin Medikal.

Maruf TAŞ - İstanbul

Platin medikal firmasına ve personellerine öncelikle sergiledikleri başarılı işten dolayı teşekkür ederim. Platin medikal hasta yatağı ürünlerini kendileri üretiyor ve araya aracı girmediğinden dolayıda ürün çok cazip bir fiyat ile geliyor.Platin medikal firmasını herkese ve yakın akrabalarıma tavsiye ediyorum ve etmeye devam edeceğim.

AKULİNA SUCKA - İstanbul

Platin medikal firmasi başarılı bir iş sergiliyor. Eşim hastalandı ve internetten hasta yatağı almak zorunda kaldım. Araştırma yapınca platin medikal çok cazip geldi ve sitelerinin verdiği bilgiler çok sağlam. Aradığımda bana müşteri temsilcileride bilgi verdi. Bu bilgiler ile sipariş ettim. Ettiğim sipariş kısa süre içerisinde istanbuldaki evime geldi ve eşimi yatağın üzerine koyduk. Şu an çok rahat ve mutlu. Eşimin ağrılarını azaldı. Platin medikal teşekür.

ABDULBAKİ ÇETİN - Diyarbakır

Platin medikal firmasını internetten buldum. Adamlar işini seviyor ve müşterilerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Diyarbakır gibi uzak bir yerde olmama rağmen platin medikale güvenerek ALMAN HASTA YATAĞI sipariş ettim. Ürünün kurulumu hakkında biraz tereddüte girdim. Ama kurulum hakkında tereddüt etmeyin diye bilgi veririlince sipariş ettim ve ürünüm 4 gün içerisinde kargo ile elime ulaştı. Gerçekten kargolama süresi ve paketleme çok hızlı. Ayrıca ürün gelince çok iyi bir şekilde paketlenmişti.Ürünün ekleri hiçbir şekilde zarar görüp çizilme yaşamamıştı. Ürünü açtık ve kurulum aşamasında müşteri temsilcisini aradık ve müşteri temsilcisi bir bir anlattı ve ürünü kurup hastamızı yatırdık. Teşekkürler platin medikal.

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: