Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • HV 800 A+B+C Ventilasyonlu Havalı Yatak

HV 800 A+B+C Ventilasyonlu Havalı Yatak

HV 800 A+B+C Ventilasyonlu Havalı Yatak 

elektrikli hasta yatağı

A+B+C SİSTEM:  A+B sisteminde a hücreleri şiş iken b iniktir.2.evrede b hücreleri şişecek a hücreleri inecektir.Bu esnada ağırlık merkezleri %50 sağ tarafa, %50 sol tarafa aktarılmaktadır.A+B+C sistemde A hücresinden alınan boşluk B hücresine, B hücresinden alınan boşluk C hücresine ve tekrar A hücresine aktarılarak devam eder.%100 aktarım yapması A+B+C sistem havalı yatağımızın en büyük özelliğidir.A hücreleri inikken B ve C hücreleri şiş olacaktır.Bu da %50'ye %50 temas sağlayan A+Bye oranla hastanın vücudunun %66'sının yüzeyle temas içinde olmasını sağlayacaktır.Bu da hastanın rahatlığı açısından daha fazla avantaj sağlıyacaktır.

Ventilasyon Özelliği: Havalı yatağın en büyük özelliklerinde birisi ventilasyon özellikli olmasıdır.Bu özellik hastanın vücudunun en çok baskı görecek bölümlerde terlemeyi önlemek için tasarlanmıştır.A ve B hücreleri yer değiştirirken şiş olan hücre dışarıya belli miktarda hava verir.Bu hava sayesinde hastanın vücudu oda sıcaklığında serinlemiş, terleme önlemiş olur.Terlemeden oluşacak deri kızarıklıkları, kepeklenmesi ve yara oluşumu engellenmiş olur.Ventilasyon özellikli yataklarda hem içerden hem dışardan oluşacak yara engellenmiş olur.

   HVK 30 A+B+C Ventilasyonlu Havalı Yatağın Motoru : Dakikada 10-12 litre hava basıncı ile ideal tedavi etkinliği ve son derece sessiz çalışma sistemine sahip bir motoru bulunan bu yatağın ses  düzeyi 23db olduğundan dolayı çok sessiz bir motor ünitesine sahiptir. 

  Kiloya Göre Başıcç Uyarı: Hastanın kilogramına göre basınç ayarlama imkanı ve maksimum 130 kg kadar hastalarda kullanılma imkanı sağlamaktadır.

21 Hücreli: Havalı yatağın 11 cm mevcut 21 hücresi bulunmaktadır.21 adet boru tipi hücreleri sayesinde baş kısmından topuk kısmına kadar olan bölümde vücudun her yerinin kaplayan efektif ve komple tedavi için uygunluk sağlar.

Platin Yatak hasta yatağı, firmamız kalite ve müşteri odaklı çalışmaktadır. Hasta yatağı ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz ve kendimiz satıyoruz. Hasta yatağı ankara sayfasında bulunmaktasınız. Hasta yatağı Şu an için sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde hasta yatağı kiralama sistemi kullanılmaktadır. Diğer şehirlerde nüfus yoğunluğunun çok olmaması dolayısıyla kiralama yapılmıyor sadece hasta yatağı satışı yapılıyor. Platin Medikal Hasta Yatağı ürünlerini alırsanız neye sahip olursunuz ?
 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Yatak hizmeti sizlere sunuyor.

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: