Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • HV 600 A+B Sistem Ventilasyonlu Havalı Yatak

HV 600 A+B Sistem Ventilasyonlu Havalı Yatak

HV 600 A+B Ventilasyonlu 12Cm Havalı Yatak 

      

elektrikli hasta yatağı

 

 A+B SİSTEM:  Havalı yatakların yara oluşumunu önleyebilmeleri için hücrelerin hareket halinde olması gerekmektedir.Hücrelerin otomatik yer değişimi ağırlık merkezlerindeki baskıları dağıtır.A+B sistemi bulunmaktadır.Hücreleri sırayla a-b-a-b-a-b... şeklinde sıraladığımızda, belli bir müddet a hücreleri şiş olarak kalır.8 ya da 10 dakika sonra a hücreleri otomatik olarfak inecek ve b hücreleri sertleşmeye başlayacak.Bu işlem otomatik olarak bu şekilde devam etmektedir.Böylelikle hücrelerin ağırlık merkezleri değişecek ve hastanın vücudunu havalandırılmış olacaktır.Bununla birlikte kandolaşımı rahatlayacaktır.Rahatlayan kan hücreleri rahat bir şekilde işlevlerine devam edecekleri için sabit kalmayan kan hücrelerinin ölümü gerçekleşmeyecek ve yara oluşumu devam etmeyecektir.

Ventilasyon Özelliği: Havalı yatağın en büyük özelliklerinde birisi ventilasyon özellikli olmasıdır.Bu özellik hastanın vücudunun en çok baskı görecek bölümlerde terlemeyi önlemek için     tasarlanmıştır.A ve B hücreleri yer değiştirirken şiş olan hücre dışarıya belli miktarda hava verir.Bu hava sayesinde hastanın vücudu oda sıcaklığında serinlemiş, terleme önlemiş olur.Terlemeden oluşacak deri kızarıklıkları, kepeklenmesi ve yara oluşumu engellenmiş olur.Ventilasyon özellikli yataklarda hem içerden hem dışardan oluşacak yara engellenmiş olur.

    Güç Tüketimi: 7 Wdır.

    SİGORTA: 1 Adır.

    ÖLÇÜLERİ: 1 Adır. 90-190cm Tüm hasta karyolası ebatlarına uygun havalı yatak modelidir.

  12CM Yüksek Hücre:Havalı yatakların yüksekliği ne kadar yüksek olursa hava sirkülasyonu ve ağırlık merkezi değişimi bir o kadar sağlıklı olur.Bu nedenle Platin Yatak 12 cm yükseklikteki havalı yatakları ısrarla tavsiye etmektedir

 19 Hücreli: Havalı yatağın 12 cm mevcut 19 hücresi bulunmaktadır.19 hücrenin 8 tanesi aktif ventilasyon özellikli hücredir.Hücreler demonte olabilmektedir.Patlatılması halide yedek temini yapılmaktadır.Hücreler 180kg kaldırma kapasitelidir.19 adet boru tipi hücreleri sayesinde baş kısmından topuk kısmına kadar olan bölümde vücudun her yerinin kaplayan efektif ve komple tedavi için uygunluk sağlar.

Platin Yatak hasta yatağı, firmamız kalite ve müşteri odaklı çalışmaktadır. Hasta yatağı ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz ve kendimiz satıyoruz. Hasta yatağı ankara sayfasında bulunmaktasınız. Hasta yatağı Şu an için sadece İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde hasta yatağı kiralama sistemi kullanılmaktadır. Diğer şehirlerde nüfus yoğunluğunun çok olmaması dolayısıyla kiralama yapılmıyor sadece hasta yatağı satışı yapılıyor. Platin Medikal Hasta Yatağı ürünlerini alırsanız neye sahip olursunuz ?
 

Hasta Yatağı kiralama kısa dönemli hastaların bakıcılarına ve hasta yakınlarına fazla zorluk çekmesinler diye alınan geçiçi sürelik ürünlerdir. Platin Yatak hizmeti sizlere sunuyor.


  

 

KALİTELİ HASTA YATAĞI

Platin Yatak hasta yatağı , kullandığımız malzemeler son kalitededir. Biz yaptığımız ürünlerimizin arkasında durup müşterilerimize garanti veriyoruz.

" HASTA YATAĞI SAĞLAM OLSUN UCUZ OLSUN ! " işte platin yatak bunu sizlere tam olarak veriyor. Uygun fiyatlı hasta yatağı ve uygun fiyata hasta yatağı kiralama seçenekleri ile sitemiz karşınızda. Hasta yatağı siparişi vermek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

PLATİN YATAK HASTA YATAĞININ FARKI NEDİR ?

Platin yatak hasta yatağını kendisi üretip müşterilerine dağıtmaktadır ve kessinlikle araya aracı girmemektedir. Platin yatak aracıları ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden hasta yatağı müşteriye ucuz gitmektedir ve hasta yakınları ücreti ödemede sıkıntı çekmemektedir. Hasta yatağı kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim sunarak, platin yatak müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: