Hasta Yatağı Kiralama Logo
Hasta Yatağı Kiralama - Telefon Numaraları
Hasta Yatağı Kiralama Logo

  • HV 3000 Ultra Fonksiyonel Pozisyonlu Havalı Yatak

HV 3000 Ultra Fonksiyonel Pozisyonlu Havalı Yatak

HV 3000 Ultra Fonksiyonel Havalı Yatak 

elektrikli hasta yatağı

HV 3000 Ultra Fonsiyonel Havalı Yatağı diger pozisyonlu yataklardan ayıran en büyük özelliği; istenilen yöne,istenilen zaman dilimine ve istenilen derecede pozisyon verme özelliğidir.

İstenilen derecede, yönde, zaman diliminde poziyon verme.Maksimum 45 dereceye kadar pozisyon verme.İki katlı 24 cm ultra yüksek hücreli A+B+C sistemli ağırlık merkezi değiştirme, 2 adet dengeleme hücresi, Türkiye'nin en iyi havalı yatağı olma özelliği bulunmaktadır.

KALİTELİ HASTA YATAĞI

Platin Yatak hasta yatağı , kullandığımız malzemeler son kalitededir. Biz yaptığımız ürünlerimizin arkasında durup müşterilerimize garanti veriyoruz.

HASTA YATAĞI SAĞLAM OLSUN UCUZ OLSUN ! " işte platin yatak bunu sizlere tam olarak veriyor. Uygun fiyatlı hasta yatağı ve uygun fiyata hasta yatağı kiralama seçenekleri ile sitemiz karşınızda. Hasta yatağı siparişi vermek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

PLATİN YATAK HASTA YATAĞININ FARKI NEDİR ?

Platin yatak hasta yatağını kendisi üretip müşterilerine dağıtmaktadır ve kessinlikle araya aracı girmemektedir. Platin yatak aracıları ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden hasta yatağı müşteriye ucuz gitmektedir ve hasta yakınları ücreti ödemede sıkıntı çekmemektedir. Hasta yatağı kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim sunarak, platin yatak müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

 

 

Notice: Undefined variable: text_no_reviews in /home/hastayat/public_html/catalog/view/theme/platin2016/template/product/product.tpl on line 134

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: